Kancelarie Adwokackie KKP to dynamicznie rozwijający się zespół adwokatów dysponujących bogatym doświadczeniem pozwalającym na wykonywanie wszelkich czynności zawodowych w pełni profesjonalne, według najwyższych standardów oraz z poszanowaniem zasad etyki zawodowej.

Świadczymy pomoc prawną klientom zarówno instytucjonalnym jak i osobom fizycznym. Dobro i interes naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego prowadzimy sprawy z maksymalnym zaangażowaniem, dbałością o interesy naszych Klientów, wysoką jakością doradztwa prawnego oraz reprezentacji przed sądami lub innymi organami państwa. Tak bowiem rozumiemy misję adwokatury.

Dzięki naszemu doświadczeniu, doskonałej orientacji w zmieniających się przepisach oraz innowacyjnemu podejściu do powierzonych spraw staramy się zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo prawne za rozsądną cenę.

Nasza kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw dotyczących

- Prawa Karnego
- Prawa Cywilnego
- Prawa Rodzinnego i Opiekuńczego
- Prawa Gospodarczego
- Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
- Prawa Administracyjnego

Specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego (w szczególności sprawy o odszkodowanie, spadkowe, majątkowe, windykacyjne), rodzinnego
i gospodarczego.

Działalność prowadzona jest w dwóch Kancelariach:

- Kancelaria Adwokacka przy ul. Grottgera 15 lok. 2A w Jeleniej Górze,
- Kancelaria Adwokacka przy ul. H. Balzaka 34 we Wrocławiu, 

ADRESY KANCELARII

Wrocław
KANCELARIA ADWOKACKA
ul. Honoriusza Balzaka 34
52 - 437 Wrocław