Nasze Kancelarie cenią pracowitość, sumienność i samodzielność myślenia młodych ludzi. Odwaga w prezentowaniu swojego stanowiska i umiejętność przyjmowania konstruktywnej krytyki jest nieodłączną cechą prawnika, zwłaszcza występującego przed Sądem. Kompetencja, zaangażowanie i umiejętność twórczego myślenia są przez nas najbardziej cenione u kandydatów na pracowników Kancelarii. Szukamy osób odpowiedzialnych, posiadających ugruntowaną ścieżkę kariery zawodowej.

Oferujemy możliwość rozwoju pod okiem doskonałych adwokatów, doskonalenie zawodowe, zdobycie cennego doświadczenia oraz pełną życzliwości i zaufania atmosferę w pracy. Zapewniamy dogodne warunki rozwoju poprzez możliwość weryfikacji w praktyce zdobytej na studiach wiedzy prawniczej. W każdym staramy się dostrzec i rozwinąć wyjątkowe zdolności i posiadany potencjał. Doceniamy zaangażowanie, kreatywność, inicjatywę. Dbamy o odpowiednie warunki do rozwoju, motywujemy i inspirujemy.

Priorytetem jest dla nas nawiązanie długotrwałej współpracy, stałe podnoszenie kwalifikacji, kompetencji, zrównoważonego rozwoju.

Zapraszamy osoby ambitne, dobrze zorganizowane, potrafiące pracować w zespole.

Bardzo dziękujemy za zgłaszanie chęci udziału w procesie rekrutacyjnym.

Uprzejmie informujemy, że będziemy mogli skontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Mile widziane:
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- doświadczenie w pracy na rzecz kancelarii prawnej,
- znajomość języka angielskiego.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">
Rekrutacja obejmuje rozmowę kwalifikacyjną oraz krótkie sprawdzenie umiejętności praktycznych kandydata w trakcie dnia próbnego.

Kancelaria skontaktuje się z wybranymi kandydatami telefonicznie.

ADRESY KANCELARII

Wrocław
KANCELARIA ADWOKACKA
ul. Honoriusza Balzaka 34
52 - 437 Wrocław